Sbor před starou hasičskou zbrojnicí - rok 1922
Členové sboru okolo roku 1940
Družstvo žen (Hartmanová, Škopová, Tomášová, Martínková M., Dušková, Jarošová) - rok 1952
Družstvo starších mužů v národním kole SPD Plzeň (Dyntar, Kárník, Netík, Práza, Čtvrtečka, Remeš, Kordík, Hartman, Šinták) - 1976
Krajské kolo Plamen Kostelec nad Orlicí 1975 (Rousková, Povolná, Martínková, Kárník, Šritrová, Povolný, Hejzlarová, Tomáš, Čejpová, Netík, Špaček)
Soutěž žáků Záhornice 1965 (E. Tomáš, J. tomáš, Přibyl, J. Tomáš, Hofman, J. Novotný, M. Hofman, Dušek, Kavka)
SPD okresní dorost - Rychnov nad Kněžnou 1971 (L. Kavka, J. Tomáš, Gallo, S. Šritr, P. Kavka, Přibyl, Martínek, S. Martínek, J. Šritr, Netík)
Plamen okresní - Solnice 1985 (Netíková, Dusílková, Machová, Mach, Dusílek, J. Ševc, Bartoš, L. Ševc, Šritr, Drašnarová, Špačková, Franc)
SPD okresní ženy - Rychnov nad Kněžnou 1971 (Soumarová, Čepelková, Macková, Stojková, Šubrtová, Jandová, Povolná, Lenfeldová, Netík, Vacková)
SPD okrsková - Dobré 1974 (Lenfeldová, Macková, Netíková, Povolná, Machová, Remešová, Čepelková, Duzbaba, Francová, Netík, Lejsková)
SPD okresní muži - Rychnov nad Kněžnou 1971 (Remeš, Tomáš, Tomáš, Netík J., Netík, Ševc, Andrš, Martínek, Šritr, Kavka)
SPD okrsková - Dobré 1974 (B. Netík, Ševc, Hofman, J. Netík, Remeš, S. Martínek, Mach, Z. Martínek, Andrš, S. Šritr)
SPD okresní starší muži - Ledce 1972 (A. Dyntar, J. Dyntar, Čtvrtečka, Remeš, Hartman, Matyska, Práza, Šinták, Netík)
SPD okrsková - Dobré 1974 (Dyntar, Práza, Remeš, Kordík, Netík, Šinták, J. Netík, Matyska, Hrnčíř, Hartman)
SPD okresní - Rychnov nad Kněžnou 1971 (vítězná družstva dorostenců, žen, mužů a starších mužů)
SPD okrsková - Bystré 1976
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Historie sboru dobrovolných hasičů v Bystrém v Orlických horách

Období

18.7.2018

• 16 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat